خانه / اخبار / فعالیت در کامکس تریدز یا همان معاونت در کلاهبرداری!!

فعالیت در کامکس تریدز یا همان معاونت در کلاهبرداری!!

سایت کامکس تریدز با ادعای سرمایه گذاری در زمینه بازار بورس، فارکس و همچنین ارزهای مجازی در حال جذب سپرده گذار است.
اختصاصی ایران هشدار- سایت کامکس تریدز به آدرس وب سایت comextrades.com مدتی است با ادعای سرمایه گذاری در زمینه بازار بورس، فارکس و همچنین ارزهای مجازی در حال جذب سپرده گذار است. 
این شرکت در طرح درآمدزایی خود وعده پرداخت سود ۱.۲ تا ۳.۵ درصد برای دوره های ۲۰ تا ۳۵ روزه و ۶۵۰ تا ۶۵۰۰ درصد برای دوره های ۳۵ تا ۱۰۰ روزه را داده است. در دوره اول اصل سرمایه قابل برداشت بوده اما در دوره دوم که طولانی مدت است امکان برداشت سرمایه وجود نخواهد داشت. در این طرح همچنین پاداش زیرمجموعه گیری ۱ تا ۵ درصدی تا ۳ سطح قابل پرداخت خواهد بود. علی رغم ادعای شرکت مبنی بر ثبت در انگلستان و معرفی فردی به نام ریموند استاکس به عنوان مدیرعامل، بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد که سرور این سایت در  کشور بلیز قرار داشته و هویت مالکین واقعی آن مشخص نیست. بیشترین میزان بازدید از سایت شرکت را کاربران کشورهای تایوان، روسیه و برزیل داشته اند و برخی از سایت های ایرانی تبلیغات گسترده ای را به منظور جذب سپرده گذار انجام داده اند. در بخش فهرست نمایندگان سایت مشاهده شده که این شرکت اقدام به معرفی ۴ کاربر ایرانی به منظور جذب عضو کرده است.

اقدامات شرکت در زمینه:
– پرداخت سود به صورت غیرمتعارف؛
– فقدان شفافیت در خصوص سایت، شرکت، مالکان سایت و نحوه فعالیت آن؛
– پرداخت پورسانت در ازاء جذب زیرمجموعه تا ۳ سطح؛
– وجود طرح های متعدد برای سرمایه گذاری با هدف جذب اعضا از سطوح درامدی مختلف جامعه.
با استناد به بند ز ماده یک قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی مجرمانه بوده و هرگونه همکاری با آن به عنوان معاونت در کلاهبرداری تلقی می شود. از این رو به کاربران محترم توصیه می گردد از سرمایه گذاری در این شرکت خودداری نمایند تا علی رغم حفظ سرمایه خود مانع از گسترش فعالیت این شرکت کلاهبردار در داخل کشور و خروج ارز شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*